پیوندها

رستوران‌هاي ديدني سنت پترزبورگ با چشم‌اندازهايي خيره‌كننده

بي‌ترديد اگر  قيمت بليط هواپيما سنت پترزبورگ را تهيه كرده باشيد و بخواهيد تعطيلات خود را در اين شهر ديدني سپري كنيد، حتماً اوقات خوشي را تجربه خواهيد كرد و حتماً در طول اقامت خود در سنت پترزبورگ خواستار صرف غذا در بهترين رستوران‌هاي آن خواهيد بود. اگر رستوراني را انتخاب كنيد كه در طول صرف وعده غذايي‌تان، چشم‌اندازهايي بي‌نظير از اين شهر ديدني را ارائه دهد، لذت شما دوچندان خواهد شد.

شهر سنت پترزبورگ با داشتن مركز شهر تاريخي و ديدني‌اش، يكي از زيباترين شهرها در روسيه مي‌باشد و ارزش تهيه سايت معتبر خريد بليط هواپيما سنت پترزبورگ را دارد. اين شهر داراي آسمان‌خراش‌هاي متعدد در مركز شهر نبوده و در اين قسمت از شهر هيچ‌گونه معماري مدرني را مشاهده نخواهيد كرد كه به آسمان و خط هوايي آن در مركز شهر لطمه بزند.

در ادامه مطلب با ما همراه باشيد تا با برخي از رستوران‌هايي آشنا شويد كه نه‌تنها غذاي لذيذ ارائه مي‌دهند بلكه در كنار آن قادر به لذت بردن از چشم‌اندازهاي ديدني و خيره‌كننده از سنت پترزبورگ نيز خواهيد بود. پس بليط هواپيما سنت پترزبورگ خود را تهيه كرده و آماده تجربه يك سفر خاطره‌انگيز در اين شهر باشيد.ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۴:۴۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

بليط هواپيما سنت پترزبورگ و صبحانه‌خوري‌هاي برتر


در سنت پترزبورگ هيچ‌وقت براي خوردن صبحانه دير نيست. اگر قصد خريد بليط هواپيما سنت پترزبورگ را داريد و از آن دسته افرادي هستيد كه خوابيدن تا لنگه ظهر را دوست دارند، شما را با 10 صبحانه‌خوري برتر و بي‌نظير اين شهر آشنا مي‌كنيم. كافه‌هاي زيادي در اين شهر وجود دارند كه  بعد از  قيمت بليط هواپيما مي‌توانيد در آن‌ها استراحت كرده، غذايتان را بخوريد و بي‌خيال تمام نگراني‌ها و دغدغه‌هايتان باشيد.

Café Leica

اين كافه در مركز شهر قرار دارد و توسط چندين مؤسسات آموزش عالي احاطه شده است. براي دانش‌آموزان اين‌جا تنها مكاني است كه مي‌توانند همچون خانه با خيال آسوده صبحانه دلخواهشان را ميل كنند. بعضي از دانش‌آموزان دير از خواب بيدار مي‌شوند و براي صرف صبحانه به كافه لِيكا مي‌آيند. اين كافه براي صبحانه و ناهار سه نوع غلات درنظر مي‌گيرد: ساندويچ، پنكيك با شير و پنكيك پنيري با خامه ترش و موسِلي. اگر بليط هواپيما سنت پترزبورگ را خريداري كرديد، به اين كافه حتماً سر بزنيد و يادتان باشد آبميوه‌هاي تازه و شكلات داغ همراه مارشمالو از نوشيدني‌هاي غيرقابل اجتناب اين كافه هستند. مشتريان اين كافه از دريافت چاي يا قهوه رايگان همراه سفارششان بسيار خوشحال مي‌شوند.

ساعات كاري: يك‌شنبه تا پنج‌شنبه از 11صبح – 12شب

جمعه و شنبه از 11ظهر – 2صبح

آدرس: Nab. Kanala Griboedova 29, St Petersburg,

BGL Café & Marketادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۴:۳۲ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

پرواز خارجي با ايرلاين Virgin America

اگر انجام پرواز خارجي‌ در آمريكا و حوالي آن را همراه با بليط هواپيما ترجيح مي‌دهيد، پس حتماً اسم ايرلاين Virgin America به گوشتان آشنا خواهد بود. Virgin America كه در سال 2007 تأسيس شده بود، يك ايرلاين كم‌هزينه آمريكايي بود كه خريد بليط هواپيما آنلاين را در اختيار مشتريان خود در سرتاسر جهان و بخصوص آمريكا قرار مي‌داد. 

مركز فعاليت اين ايرلاين در فرودگاه بين‌المللي سان‌فرانسيسكو قرار داشت. پرواز خارجي توسط ايرلاين Virgin America اگر انجام خريد بليط خارجي در آمريكا و حوالي آن را همراه با بليط ارزان هواپيما ترجيح مي‌دهيد، پس حتماً اسم ايرلاين Virgin America به گوشتان آشنا خواهد بود. Virgin America كه در سال 2007 تأسيس شده بود، يك ايرلاين كم‌هزينه آمريكايي بود كه بليط ارزان هواپيما را در اختيار مشتريان خود در سرتاسر جهان و بخصوص آمريكا قرار مي‌داد. مركز فعاليت اين ايرلاين در فرودگاه بين‌المللي سان‌فرانسيسكو قرار داشت.ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۶:۳۵ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

بليط هواپيما مسكو و رستوران‌هاي نزديك ميدان سرخ

راهي كه پايتخت روسيه آن را به مدت 9 قرن پيموده، امروزه اين شهر را به جايي رسانده كه مسافراني با علايق و سليقه‌هاي مختلف مشتاق خريد بليط هواپيما مسكو و ترتيب دادن مسافرتي جذاب به اين شهر مي‌شوند. از دلايل به وجود آمدن چنين محبوبيت بالايي، غذاها و رستوران‌هاي بي‌نظير مسكو را مي‌توان برشمرد. 

رستوران‌هايي كه تنوع‌ شان چنان زياد است كه براي شناختنشان بايد آن‌ها را در دسته‌بندي‌هاي جداگانه‌اي قرار داد. بهترين رستوران‌ها در نزديكي ميدان سرخ مسكو  بعد از بليط هواپيما خارجي راهي كه پايتخت روسيه آن را به مدت 9 قرن پيموده، امروزه اين شهر را به جايي رسانده كه مسافراني با علايق و سليقه‌هاي مختلف مشتاق خريد بليط هواپيما مسكو و ترتيب دادن مسافرتي جذاب به اين شهر مي‌شوند. از دلايل به وجود آمدن چنين محبوبيت بالايي، غذاها و رستوران‌هاي بي‌نظير مسكو را مي‌توان برشمرد.ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۹:۵۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

پرواز خارجي با ايرلاين Jetstar Airways

اگر قصد انجام دادن پرواز خارجي‌ از كشور استراليا به مقاصدي همچون بانكوك يا سنگاپور را داريد و يا مي‌خواهيد در داخل كشور استراليا پرواز داخلي انجام دهيد و پروازتان نيز با استفاده از بليط اينترنتي هواپيما انجام پذيرد، يكي از بهترين گزينه‌ها، ايرلاين Jetstar Airways است. همچنين مي توانيد علاوه بر ايرلاين جت استار، خريد بليط هواپيما ارزان ايرلاين هاي ديگر را از وبسايت ما تهيه كنيد.

 پرواز خارجي با ايرلاين Jetstar Airways 

اگر قصد انجام دادن پرواز خارجي‌ از كشور استراليا به مقاصدي همچون بانكوك يا سنگاپور را داريد و يا مي‌خواهيد در داخل كشور استراليا پرواز داخلي انجام دهيد و پروازتان نيز با استفاده از بليط ارزان هواپيما انجام پذيرد، يكي از بهترين گزينه‌ها، ايرلاين Jetstar Airways است.

 ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۵:۳۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

زيبايي‌ ايستگاه‌هاي مترو در مسكو

سقف‌هاي طاق‌دار، لوسترهاي باشكوه و ديوارهاي مرمري ايستگاه‌هاي مترو در مسكو، آن‌ها را به زيباترين ايستگاه‌هاي جهان تبديل كرده است. تأسيس ايستگاه‌هاي مترو، از پرهزينه‌ترين پروژه‌هاي تاريخ شوروي به حساب مي‌آيد. امروزه، 206 ايستگاه مترو در مسكو بعد از بليط هواپيما لحظه آخري وجود دارد كه 44تاي آن‌ها به ثبت ميراث فرهنگي رسيده است. 

قصد داريم شما را با چشم‌گيرترين متروهايي آشنا كنيم كه گردشگران براي بازديد از آن‌ها بليط هواپيما مسكو را خريداري مي‌كنند كه همچنين مي توان براي تهيه بليط هواپيما اقدام به خريد نمود.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۵:۲۷ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

برنامه سفر كن ، بليط هواپيما براي سفري 2 روزه

در سال‌هاي اخير، اغلب ما شهر كن را با جشنواره مشهور فيلم اين شهر و درخشش هنرمندان ايراني شناخته‌ايم. اما در اين مطلب مي‌خواهيم شما را با زيبايي‌هاي متنوع اين شهر آشنا سازيم. شهري در جنوب فرانسه كه تهيه بليط هواپيما آنلاين كن و تدارك سفري 4 روزه به آن مي‌تواند روزهاي خاطره‌انگيزي در زندگي هر فرد ثبت كند. جالب است بدانيد كه براي بسياري از گردشگران جهان، سفر به يك مقصد لوكس و اعياني در خريد بليط هواپيما علي بابا كن خلاصه مي‌شود. 

برنامه سفر 4 روزه به كن، شهر مسافران اعياني 

در سال‌هاي اخير، اغلب ما شهر كن را با جشنواره مشهور فيلم اين شهر و درخشش هنرمندان ايراني شناخته‌ايم. اما در اين مطلب مي‌خواهيم شما را با زيبايي‌هاي متنوع اين شهر آشنا سازيم. شهري در جنوب فرانسه كه تهيه خريد بليط هواپيما علي بابا كن و تدارك سفري 4 روزه به آن مي‌تواند روزهاي خاطره‌انگيزي در زندگي هر فرد ثبت كند. جالب است بدانيد كه براي بسياري از گردشگران جهان، سفر به يك مقصد لوكس و اعياني در بليط هواپيما كن خلاصه مي‌شود. جايي كه خودروهاي گران‌قيمت، كشتي‌هاي ساحلي اشرافي و هتل‌هاي جديد و شيك همه‌چيز را عالي جلوه مي‌دهند.ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۶:۵۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

بليط هواپيما سارانسك و بازديد از جاذبه‌هاي بي‌نظير آن


سارانسك يك شهر كوچك در حدود 650 كيلومتري جنوب شرقي مسكو قرار گرفته است. اگرچه در نگاه اول ممكن است به نظر نرسد، اما در حقيقت يك مكان بسيار جالب براي بازديد براي بليط هواپيما لحظه آخري است. سارانسك، پايتخت جمهوري Mordovia است كه 300 نفر جمعيت دارد و محل سكونت يكي از معروف‌ترين شهروندان جديد روسيه، يعني Gérard Depardieu است.

بازديد از جاذبه‌هاي بي‌نظير سارانسك 

سارانسك يك شهر كوچك در حدود 650 كيلومتري جنوب شرقي مسكو قرار گرفته است. اگرچه در نگاه اول ممكن است به نظر نرسد، اما در حقيقت يك مكان بسيار جالب براي بازديد است. سارانسك، پايتخت جمهوري Mordovia است كه 300 نفر جمعيت دارد و محل سكونت يكي از معروف‌ترين شهروندان جديد روسيه، يعني Gérard Depardieu است. در اينجا جاذبه‌هاي قابل‌توجه بسياري از جاذبه‌هاي شهري وجود دارد. با خريد بليط هواپيما سارانسك با ما همراه باشيد.ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۳:۵۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

بازديد از مساجد روسيه

وقتي در مورد معماري مكان هاي مقدس در روسيه حرف مي زنيم، نخستين تصويري كه به ذهن مان مي رسد، گنبدهاي طلايي كليساهاي ارتدوكس است كه به شكل پياز هستند. شايد عجيب باشد ولي ۲۰ درصد از جمعيت روسيه را مسلمانان تشكيل مي دهند و اين كشور بيش از ۸ هزار مسجد را در خود جاي داده است. سايت ما نگاهي به زيباترين مساجد روسيه انداخته است و در اين بين مي توانيد اقدام به تهيه بليط اينترنتي هواپيما روسيه را از سايت ما انجام دهيد. 

مسجد جامع مسكو

 مسجد جامع مسكو كه در سال ۲۰۱۵ و بعد از يك دوره وقفه ۱۰ ساله بازگشايي شد، بلندترين مسجد اروپا لقب گرفته است. اين مسجد كه ظرفيت ۱۰ هزار نفر را با خريد بليط هواپيما خارجي دارد، ۶ طبقه بوده و از چندين راهرو، يك كتابخانه، يك موزه و يك محوطه نمايشگاه تشكيل شده است.ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۲:۵۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

سرزمين فراعنه و سفر هوايي به آن

مصر سرزمين فراعنه و آيين هايي است كه زماني در سراسر قلمرو اين پادشاهي حرف اول را مي زدند؛ آيين هايي بس عجيب و خوفناك! براي مسافراني كه قدم به مصر امروزي مي گذارند، اين ابهت و ترس هنوز هم احساس مي شود. آنها كه مي خواهند چيزي از اين سرزمين باستاني و شكوه گذشته اش، به ارمغان ببرند،

مي توانند چرخي در بازارهاي قديمي قاهره بزنند تا سوغات مورد نظر خود را انتخاب كنند. سايت ما در انتخاب سوغات هاي مصري و تهيه بليط هواپيما به شما كمك مي كند.ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۰:۴۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |