پیوندها

بليط هواپيما خارجي و داخلي، بهترين روش خريد بليط هواپيما ارزان

در اين مطلب به معرفي دو سامانه ي قوي خريد بليط هواپيما خارجي و داخلي مي پردازيم كه مي توانيد انواع بليط را اعم از بليط چارتر و سيستمي به راحتي از طريق آنها خريد نماييد. ارزان ترين بليط هواپيما را از سامانه هاي گردشا و تيك بان رزرو كنيد!

بليط هواپيما خارجي و داخلي، بهترين روش خريد بليط هواپيما ارزان

سفرهاي خارجي جز جدايي ناپذير زندگي افراد گرديده است. بسياري از اين افراد با اهداف تجاري و گردشگري به كشورهاي خارجي سفر مي كنند و بهترين وسيله حمل و نقل سفر را كه همان هواپيما است انتخاب مي كنند.خريد بليط خارجيبراي شروع سفر چنين افرادي حائز اهميت مي باشد. اگر بخواهيم به امن ترين نوع سفر اشاره كنيم بايد سفر با هواپيما را نام ببريم كه بسيار امن تر از سفر با بليط قطار است.خريد بليط هواپيمااز سامانه گردشا اين حسن را دارد كه شما مي توانيد از اطلاعات كامل پرواز خود و جستجوي دقيق پروازها و بليط چارتر استفاده نماييد تا بليط پرواز خارجي خود را تهيه نماييد. برنامه ريزي براي سفرهاي خارج از كشور يك امر ضروري تلقي مي گردد.

مسافران حتما بايد برنامه سفر خود را تنظيم نموده و پيش از سفر، رزرو بليط هواپيما خارجي و رزرو هتل محل اقامت خود را انجام بدهند تا در كشور مقصد دچار سردرگمي نشوند. سامانه تيك بان مي تواند رزرو هتل مشهد، رزرو هتل كيش و ... را براي هتل هاي داخلي و رزرو هتل استانبول و رزرو هتل دبي و ... را براي شهر هاي خارجي با كارت شتاب و پرداخت ريالي انجام دهد. سامانه خريدبليط هواپيما چارترگردشابا كنار هم قراردادن مجموعه اي كامل از پروازها، كلاس ها و قيمت بليط هواپيما خارجي مي كوشد تا مسافران بهترين پرواز را از ميان ايرلاين هاي بين المللي انتخاب نمايند. بليط پرواز خارجي در وب سايت هاي متنوعي ارائه مي گردد اما گردشا به نمايش لحظه اي قيمت بليط هواپيما خارجي، بهترين شرايط را براي خريدبليط ارزان هواپيماشما فراهم مي نمايد.

خريد بليط هواپيما خارجي

خريد بليط هواپيما خارجي نيازمند يك سري اطلاعات مي باشد كه بايد به آن اشاره نمود. مسافرت به كشورهاي مختلف دنيا نيازمند بررسي يك سري از مطالب مي باشد كه اولين مورد آن رزرو پرواز خارجي و اطلاع از انواع كلاس هاي پروازي است. كلاس پروازهاي خارجي شامل سه نوع درجه يك (فرست كلاس First Class يا F)، درجه تجاري (كلاس تجاري Business Class يا C) و درجه اقتصادي (كلاس اكونومي Economy Class يا Y) است كه بايد به هنگام خريد بليط هواپيما خارجي آنلاين به آن توجه نمود. در رزرو پرواز خارجي نيز توجه كنيد كه اگر زود يا دير اقدام كنيد مي توانيد بليط هواپيما خارجي ارزان تهيه كنيد و براي اطلاع ازبليط خارجي لحظه آخري در خبرنامه گردشا عضو شده تا بليط ارزان هواپيما را از دست ندهيد. كليه فرآيند خريد در اين سامانه به صورت آنلاين انجام شده و كاربران مي توانند در صورت بروز هرگونه مشكل در فرايند خريد با مشاوران و كارشناسان گردشا ارتباط برقرار نموده و مشكل خود را برطرف نمايند. خريد بليط هواپيما را ارزان، سريع و تمام وقت مي توانيد از گردشا تهيه كنيد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۷:۴۲ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

٦ ترفند خريد اينترنتي بليط ارزان هواپيما

حتما شما هم مثل همه گردشگرها صرفه جويي در هزينه هاي سفر، واستون مهمه، و ترجيح ميدين بليط ارزون تري براي مقصدتون پيدا كنين. ما در اين مطلب قصد داريم بهتون راه كارهايي معرفي كنيم كه، براي خريد ارزون بليط هواپيما به دردتون ميخورن.

٦ ترفند خريد اينترنتي بليط ارزان هواپيما :

فرودگاه هاي مقصدتون رو چك كنين

بعضي وقت ها، پرواز هاي مختلفي كه به يك شهر ميرن، به سمت فرودگاه هاي متفاوتي، پرواز ميكنن. گاهي اوقات پرواز به سمت يه فرودگاه از يه فرودگاه ديگه ارزون تر درمياد. به همين دليل، قبل از اينكه بليط هواپيما رو بخرين، مي تونين از طريق اينترنت، تو سايت هاي گردشگري تحقيق كنين، ببينين مقصد سفرتون چندتا فرودگاه داره. اين طوري مي تونين چك كنين، پرواز به سمت كدوم فرودگاه واستون ارزون تر در مياد، و در هزينه هاي خريد بليط تون صرفه جويي مي كنين.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۵:۳۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

بليط ارزان نجف

بليط ارزان نجف و مكان هاي زيارتي و فرهنگي؛ نجف (عربي: النجف؛ BGN: نجف) يك شهر در عراق در حدود 160 كيلومتري (حدود 100 مايلي) و در جنوب بغداد است. جمعيت تخمين زده شده در سال 2008، 560000 نفر است. اين جا پايتخت استان نجف است. به طور گسترده اي به عنوان سومين شهر بزرگ شيعه در اسلام و مركز قدرت سياسي شيعه در عراق محسوب مي شود. اين شهر مقبره امام علي (ع) است و سالانه ميليون ها زائر را ميزباني مي كند. بهترين بليط هواپيما نجف را از تيك بان تهيه نماييد.

برای یافتن بلیط هواپیما ارزان باید خوب بگردید تیک بان کامل است و خوب می توانید بگردید
  • بليط لحظه آخري تهران نجف
  • بليط چارتر نجف به تهران
  • قيمت بليط هواپيما تهران نجف رفت و برگشت
  • بليط ارزان نجف
  • بليط نجف
  • بليط هواپيما مشهد نجف
  • خريد بليط هواپيما نجف

ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۰:۲۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

خريد بليط قطار

خريد بليط قطار در مقايسه با ساير وسايط حمل و نقل اقتصادي تر نيز است. اگر شما استعلامي از قيمت هاي همه وسايط حمل و نقل به سمت مقصدتان بگيريد متوجه خواهيد شد كه قيمت و هزينه بليط قطار نسبت به آنها اقتصادي تر و منطقي تر است. از طرفي سفر با قطار، در مسيرهاي طولاني خيلي راحت تر و امن تر است.

 البته در اين بين سفر هوايي حرف اول را مي زند اما اگر اهل اينگونه سفر نباشيد سفر با قطار گزينه مناسبي براي مسافرت مي باشد. خريد بليط قطار اينترنتي به شما مجال مي دهد در كوپه و تخت خودتان استراحت كافي داشته باشيد و نگران جاده ها و پيچ هاي آن نباشيد و از طرفي وقتي به مقصد خود مي رسيد با آمادگي از قطار پياده شويد و هيچ خستگي نداشته باشيد. و از همه اينها مهمتر، هزينه سفر متناسبي را نيز متحمل شويد و نسبت به هواپيما و اتوبوس سفر خودتان را ارزان تر به مقصد برسانيد. 

براي سفرهاي داخلي قطار مناسب ترين و دسترس پذيرترين انتخاب است كه به همراه خريد بليط قطار اينترنتي گزينه آرامش و راحتي بيشتر نيز به آن افزوده مي شود. فرآيند خريد بليط قطار اينترنتي به حدي آسان است كه همه مسافران با دسترسي به اينترنت مي تواند بدون محدوديت زماني و مكاني آن را تهيه كنند و انواع متنوع قطارها را براي سفرشان انتخاب كنند. اگر شما جزء افرادي هستيد كه مي خواهيد زودتر به مقصد برسيد مي توانيد قطارهاي سريع السير را براي مسافرت تان انتخاب نماييد و سرعت و دقت و ايمني را با هم تجربه كنيد. 

اگر شما تا به حالا، خريد بليط قطار به صورت اينترنتي را تجربه نكرده ايد مي توانيد همين حالا دست به كار شويد. وارد سايت تيك بان بشويد و با چند كليك ساده به خواسته خودتان برسيد و بعد فقط به فكر بستن وسايل و كيف و چمدان سفرتان باشيد و راه بيفتيد.در وبلاگ تاتي تاتي تا يكي به شما توصيه هاي لازم در محدوده مسافرت خارجي و داخلي مي شود و پيشنهاد مقصد مناسب براي انتخاب سفر نيز در بين آنها قابل دسترسي است.

 https://train.tikban.com

ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۲:۳۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

تهيه بليط هواپيماي ارزان در سريع ترين زمان

در وبلاگتاتي تاتي تا يكيبه شما توصيه هاي لازم در محدوده مسافرت خارجي و داخلي مي شود و پيشنهاد مقصد مناسب براي انتخاب سفر نيز در بين آنها قابل دسترسي است.

به تازگي و با گسترش شبكه هاي اجتماعي، آژانس هاي هواپيمايي كه معمولاً نقشه چارتر كننده براي بليط شركت هاي هواپيمايي را ايفا مي كنند، به سرعت در مورد افت قيمت بليط هاي خود به علت نزديك شدن به زمان سفر اطلاع رساني انجام مي دهند. 

بليط هواپيما ارزان قيمت

طبيعتاً اگر اهل برنامه ريزيهاي بلند مدت براي مسافرت خود نباشيد و بتوانيد در جريان اين اطلاعرساني قرار بگيريد، از امكان خريد بليط هواپيما با قيمت ارزان برخوردار خواهيد شد. اما بهترين راه براي تهيهبليط هواپيما ارزان قيمت و بليط ارزان هواپيما اين است كه شما زمان شلوغي و خلوت بودن مقصد مورد نظر خود را بدانيد.

 براي تهيه بليط از شركت هاي چارتر كننده در زمان خلوت بودن آن مقاصد بهرهبرداري نماييد. البته بعضي از خطوط هوايي براي بليط هاي كلاس تجاري يعني بليط هايي كه براي افرادي صادر ميشود كه همواره به علت شغل خود در مسير پروازي مشخصي در رفت و آمد هستند، تخفيف هايي قائل مي شوند و اين افراد ميتوانند از امتيازات ويژهاي برخوردار باشند.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۴:۱۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

بليط ارزان فرصتي عالي براي سفر


بليط ارزان قيمت، يكي از اولين گزينه هايي است كه قبل از سفر به ذهنتان خطور مي كند. حتما شما هم بارها و بارها به اين خريد يك بليط ارزان فكر كرده ايد. گرچه فروش بليط با قيمتي كمتر نه تنها براي هواپيما بلكه براي قطار رجا ، بليط اتوبوس و كشتي هم مي باشد اما تهيه بليط با قيمت ارزان براي هواپيما براي بسياري از افراد يك رويا به نظر مي آيد. جالب است بدانيد كه اين يك رويا نيست و خريدبليط ارزان قيمتهواپيما و بليط هواپيما چندان هم عجيب و غريب و دور از ذهن به نظر نمي رسد .

بليط ارزان قيمت : پروازهاي سيستمي يا چارتر؟

فروش بليط هواپيما به دو شيوه سيستمي و چارتر است . اين دو با هم كاملا متفاوت هستند، بنابراين در هنگام خريد بليط هواپيما بايد به نوع بليط دقت نماييد. بسياري از آژانس هاي مسافربري در ايام خاص و براي تاريخي مشخص اقدام به خريد و فروش بليط هاي هواپيما مي نمايند كه براي اين كار ابتدا خودشان كليه صندلي هاي هواپيما را براي يك روز يا يك زمان مشخص خريداري مي نمايند سپس بليط ها را با قيمت بيشتري مي فروشند كه به اين نوع فروشبليط چارترمي گويند.

در وبلاگ تاتي تاتي تا يكي  به شما توصيه هاي لازم در محدوده مسافرت خارجي و داخلي مي شود و پيشنهاد مقصد مناسب براي انتخاب سفر نيز در بين آنها قابل دسترسي است.ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۷:۴۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

5 شهر اروپايي كه مي شود بليط هواپيماي ارزاني براي سفر به آنها تهيه كرد

بليط ارزان هواپيما، شما بيشتر زمان خودرا صرف روياي تعطيلات عالي در اروپا كرده ايد . ولي بيشتر پول خود را صرف ضروريات و هزينه هاي پيش بيني نشده مي كنيد. بدهي هاي زيادي بالا آورده ايد و بايد كاري كنيد ( شما قصد نداريد هاور برد بخريد؟ ) اگر شما ميخواهيد امسال بيشتر سفر كنيد و پول نداريد منتظر شماره هاي شانسي قرعه كشي نباشيد كه به شما برسد. قبل از اينكه به سن بازنشستگي برسيد سفر كنيد. براي لذت از سفر و دستيابي به بليط ارزان هواپيما بايد از اين نكات پيروي كنيد.


بليط ارزان هواپيمابا توجه به بودجه شركت هاي هواپيمايي


اگر مي خواهيد تا حد امكان بهبليط ارزان هواپيمابا كمترين نرخ نزديك شويد بهترين راه شركت هاي هواپيمايي تخفيف دار مي باشد.

 شركت هاي هواپيمايي تخفيف دار كه مدت زيادي در اين قاره فعاليت كرده به سرتاسر اقيانوس اطلس خدمات رساني مي كنند. تعدادي از رقبا براي پول شما رقابت مي كنند و بليط ارزان هواپيما به پاريس وآمستردام را از شهرهاي آمريكا پيشنهاد مي كنند. مركز هاي فعاليت شركت هاي هواپيمايي اروپايي در سراسر اروپا از جمله شهرهاي لندن، بارسلونا و رم مستقر هستند. پروازها با هريك از آنها با هزينه كمتر از 200 دلار كار بسيار ساده اي است. تهيه بليط ارزان هواپيما نقش مهمي در يك سفر آسان دارد.وعده هاي غذايي و بارهاي مسافرتي هزينه اضافي دارند و امكانات زندگي كم است. اما وقتي ماليات ها را درنظر ميگيريم كه معمولا چند صد دلار به هزينه مي افزايد تمام شادي ها و لذت ها را فراموش ميكنيد و هزينه اي بيشتر از موجودي شما رقم مي زند. 

در وبلاگ تاتي تاتي تا يكي به شما توصيه هاي لازم در محدوده مسافرت خارجي و داخلي مي شود و پيشنهاد مقصد مناسب براي انتخاب سفر نيز در بين آنها قابل دسترسي است.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۰:۰۷ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

بليط چارتر ارزان


بليط چارتر ارزان قيمت : مرتب سايت ها را چك كنيد

اگر براي يك مسافرت خاص برنامه ريزي كرده ايد حتما از چند هفته قبل براي روز مورد نظر مرتب سايت هاي مختلف را چك كنيد تا بتوانيد بليط چارتر ارزان قيمت مناسب تهيه كنيد، شايد باور اين كمي مشكل باشد كه بارها مشاهده شده در بعضي مواقع قيمت بليط هواپيما در يك مسير مشخص تا يك ميليون نوسان قيمت داشته و به طور مرتب كم و زياده شده است.

بليط چارتر ارزان قيمت شما در بعضي مواقع با كمترين قيمت روبه رو مي شويد ما به شما توصيه مي كنيم اگر بليط ارزان شد حتما خريد كنيد و طمع نكنيد كه هنوز ارزان تر خواهد شد، در بسياري مواقع چند دقيقه بعد قيمت همان بليط بسيار گران شده و فقط حسرت خريد نكردن براي فرد خريدار باقي مانده است، يادمان باشد كه تكنولوژي بسيار پيشرفت كرده و شركت هاي هواپيمايي نيز در سايت هاي خود ار الگوريتم هاي پيچيده براي كسب سود بيشتر استفاده مي كنند، در زمان جستجو براي خريد بليط چارتر ارزان قيمت و بليط ارزان هواپيما حتما مشاهده خواهيد كه قيمت ها به صورت لحظه اي بالا و پايين مي شود و شما را دقيقا ياد معاملات بازار بورس مي اندازد. 

چك كردن و جستجو مرتب بليط هيجان بسيار زيادي دارد و ممكن است بعد از مدتي شما به اين كار معتاد شويد! بليط اتوبوس نيز در تيك بان مهيا بوده و با استعلام بليط اتوبوس مي توانيد سفر زميني را نيز تجربه كنيد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۵:۴۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

رزرو بليط - نكات و توصيه

چقدر پيشبيني ميكنم كه پرواز كنم؟ 
بهترين زمان براي خريد بليط هواپيما براي پرواز در شمال امريكا 60 روز پيش است. براي سفرهاي بين المللي به آسيا و اقيانوس آرام، بهترين زمان براي خريد 5 ماه پيش است. براي پرواز بين شمال امريكا و اروپا بهترين زمان 6 ماه پيش است. و براي پروازهاي درون اروپا بهترين زمان براي خريد به محض اين كه بليط ها در دسترس قرار مي گيرند (معمولا 6 تا 10 ماه پيش) است.

بهترين روزها براي پرواز چيست؟ خطوط كوچكترين و فرودگاه هاي بي خطر ترين در يكشنبه (بهترين) و شنبه (دوم بهترين) زماني كه مسافران مسافرتي نمي سفر.
بهترين روزها براي خريد بليط چه هستند؟ - مزاياي آماري بسيار كمي براي خريد بليط در تعطيلات آخر هفته وجود دارد، اما بسياري از متغيرهاي ديگر وجود دارد كه بر روي اين موضوع تمركز ندارم.
بهترين خطوط هوايي در ايالات متحده چيست؟ ويرجين آمريكا، جت آبي و آلاسكا.
بهترين خطوط هوايي بين المللي چيست؟ امارات، هواپيمايي قطر، خطوط هوايي سنگاپور، و Cathay Pacific.
بهترين كارت اعتباري هواپيمايي چيست؟ كارت تعويض سفير ياقوت كبود (سفر بين المللي) و United MileagePlus Explorer Card (سفر داخلي).
با داشتن ايده خوبي از اين كه صنعت چگونه كار مي كند، گزينه هاي مختلف براي خريد بليط هاي هواپيمايي و نحوه دريافت بهترين معامله و ارزان ترين قيمت بليط مي تواند كل تجربه اولين گام براي برنامه ريزي سفر شما باشد.
من زير افكار من در مورد يافتن كرايه هاي ارزان قيمت و چگونگي برنامه ريزي مسير، انتخاب يك شركت هواپيمايي و جستجو براي بهترين معاملات بليط توضيح خواهم داد.
اما ابتدا قصد دارم با مراحل پاياني كه هنگام جستجو براي پرواز استفاده مي كنم شروع كنم.
پروازهاي ارزان براي تعطيلات تعطيلات.
سالن خروج فرودگاه در سانتوريني، يونان.
چگونه براي پيدا كردن پروازهاي ارزان

ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۲:۳۲ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

بليط هواپيما ارزان تيك بان

پيدا كردن بليط ارزان هواپيما يكي از آن موارد مهم سفر هاي هوايي است. اينكه شما در هر شرايطي بتوانيد بليط هواپيما ارزان را تهيه كنيد خود كار مهمي است. راست اشتيك بانبراي شما بليط ارزان را دارد. مشكلات زندگي زياد هست گاهي وقت ها شما فوري نياز داريد براي يك قرار كاري جايي پرواز كنيد دنبالبليط هواپيمامي گرديد. سايتي مثلخريد بليط هواپيما تيك بانرا پيدا مي كنيد مسير مورد نظر تان را انتخاب مي كنيد و يهو مي بينيد چندين مدل قيمت پيش روي شما قرار دارد. كدام يك را انتخاب كنيد؟ چواب سوال ما نيست ما مي خوايم اينجا بحث كنيم بليط ارزان تر را انتخاب كنيد.

كانال بليط ارزان هواپيما

خيلي از دوستان دنبال كانال بليط هواپيما ارزان مي گردند. خب اگر دنبال كانال هاي شبكه هاي اجتماعي مي گرديدخيالتان راحت هيچ كس بليط ارزان را مگر تحت شرايطي آن جا ارائه نمي كند. ارزان بودن بليط هواپيما تابع شرايط خاصي از زمان پرواز و نوع پرواز مي باشد. لذا جز به سايت معتبر خريد بليط هواپيما اعتماد كرد.

در وبلاگ تاتي تاتي تا يكي به شما توصيه هاي لازم در محدوده مسافرت خارجي و داخلي مي شود و پيشنهاد مقصد مناسب براي انتخاب سفر نيز در بين آنها قابل دسترسي است.ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۰:۰۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |