پیوندها

بليط سيستمي چيست؟

بليط سيستمي، در سيستم فروش بليط هواپيما بصورت كلي دو روش وجود دارد كه يكي از اين دو مدل، روش سيستمي و ديگري روش چارتر است. در روش چارتر تمام بليط هاي يك پرواز توسط آژانس هاي هواپيمايي يا اصطلاحا چارتر كننده خريداري ميشود. بليط سيستمي به طور مستقيم توسط شركت هواپيما ارائه مي گردد و شما مي توانيد بليط سيستمي را به طور مستقيم از شركت هواپيمايي تهيه كنيد. بليط سيستمي امكانات متفاوتي دارد كه مي توانيد در ادامه با آنها آشنا شويد. اما در بليط سيستمي موارد همچون بليط هواپيما يا بليط سيستمي هواپيما ، بليط سيستمي چيست ، پرواز سيستمي ، پرواز سيستمي ماهان ، پرواز سيستمي خارجي، بليط خارجي نيز مي تواند به شما كمك نمايد

در اين روش آژانس هواپيمايي متعهد ميشود كه تمام صندلي هاي پرواز پر شده باشد. در صورت پر نشدن تمامي صندلي هاي يك پرواز، آژانس هواپيمايي بايد جريمه صندلي هاي پر نشده را پرداخت كند. اما در روش فروش بليط سيستمي، شركت هواپيمايي مستقيماً بليط را به مسافران مي فروشد. در اين روش معمولاً قيمت بليط ها ثابت بوده و با كمي تغييرات با مصوبه سازمان هوايي كشور، قيمت بليط ها افزايش يا كاهش پيدا ميكند. همچنين در روش فروش سيستمي براي افراد دو تا دوازده سال قيمت بليط به صورت نيم بها محاسبه مي گردد . قابل ذكر است كه چارتر فقط مختص هواپيما نمي شود بلكه بليط اتوبوس، مثلا بليط اتوبوس مشهد و خريد اينترنتي بليط قطار نيز مي تواند چارتر بشود.محاسبه قيمت در روش چارتر به اين شكل نمي باشد. در روش چارتر، بليط ها براي تمامي افراد بالاي دو سال تمام بها مي باشد. در روش فروش بليط سيستمي، خود شركت هواپيمايي متصدي فروش اين بليط ها است و اين بدين معني مي باشد كه صندلي هاي پرنشده از حساب خود شركت هواپيمايي كم خواهد شد. به عبارتي ديگر هزينه صندلي هاي خالي را خود شركت هواپيمايي مي پردازد. اما معني ديگر بليط سيستمي بدين شرح است كه اين نوع بليط براي خطوط هوايي معمولاً به شكل ثابت وجود دارند يعني به طور مثال خطوط هوايي تهران به مشهد و يا تهران به اصفهان، بليط استانبول به صورت روزانه و هميشگي وجود دارند.

بليط سيستمي : برنامه پروازها
برنامه اين پروازها هم در شركت هواپيمايي و هم در آژانس هاي مسافرتي وجود دارد. از ديگر ويژگيهاي بليط سيستمي ميتوان به نحوه كنسل كردن پرواز اشاره نمود. بدين شكل كه هر يك از اين شركت هاي هواپيمايي طبق دستورالعملي، برنامه اي براي بازگرداندن وجوه بليط هاي كنسل شده دارند. طبق آن برنامه كه معمولاً نسبت به زمان كنسل كردن بليط هواپيما قبل از پرواز تعيين شده است ميزان وجوه بازگردانده شده مشخص مي شود.

بليط سيستمي، براي خط هاي پروازي ثابت كاربرد بيشتري دارد و در فصل هاي مختلف نيز معمولا قيمت بليط ثابت مي ماند و متغير نمي باشد. ولي در نوع چارتري نسبت به ميزان متقاضي خريد بليط پرواز، قيمت ها متغيرمي باشد. بليط ارزان هواپيما را مي توانيد از وب سايت تيك بان مشاهده نماييد.


بليط سيستمي : قيمت بليط هواپيما
گاهي اختلاف نقطه مينيموم اين قيمت ها و بالاترين قيمت بسيار زياد مي باشد.لازم به ذكر است كه در نوع سيستمي فروش بليط، شركت هاي هواپيمايي براي مدت زمان نسبتا طولاني برنامهريزي براي پروازها را انجام مي دهند. بدين صورت كه به عنوان مثال براي يك سال آينده در روز سه شنبه پرواز اصفهان به تبريز ساعت شش صبح هر هفته انجام خواهد شد. بليط سيستمي، باعث مي شود كساني كه قصد برنامه ريزي بلند مدت براي پرواز به مقصدي را دارند، بتوانند بليط خود را از مدتها قبل رزرو كنند. چنين امكاني در پروازهاي در نوع چارتر به شكل معمول وجود ندارد.
ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۳:۵۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

معرفي سايت فروش بليط پرواز خارجي علي بابا يا تيكبان

بسياري از مسافران بليط هواپيما تيك بان براي سفر به خارج از كشور نياز به تهيه راحت تر بليط پرواز خارجي از سايت تيك بان يا علي بابا هستند. براي اينكه هر چه سريعتر و راحت تر بتوانند اين بليط را تهيه كنند بايد مواردي را رعايت كنند. https://tikban.com/

با رعايت نكته هاي ساده شما مي توانيد بليط پرواز خارجي ارزان تري را تهيه كنيد و سفري شيرين و لذت بخش را تجربه كنيد.تقاضاي سفر به خارج از كشور در سال هاي اخير زيادتر شده و به همين خاطر شركت هاي هواپيمايي زيادي نيز در اين زمينه خدمات مي دهند. همه اين سازمان هواپيمايي براي اينكه بتوانند به صورت مستقيم با مشتري ارتباط برقرار كنند و بليط هاي خودشان را زودتر به فروش برسانند اقدام به راه اندازي سايت فروش بليط پرواز خارجي كرده اند.

در ضمن هر يك از ايرلاين ها با فراهم آوردن امكانات و امنيت بيشتر سعي مي كنند مسافران بيشتري را براي سفرهاي هوايي خود ترغيب كنند. هم اكنون هواپيماهايي زيادي در ايران به جابجايي مسافران خارجي مشغول هستند. خدمات اين ايرلاين ها براي رقابت با ساير شركت هاي هواپيمايي هر روز توسعه مي يابد.

سايتبليط هواپيما تيك بان و علي بابا و قاصدك 24  بليط پرواز خارجيشما براي اينكه آسان تر به بليط پرواز خارجي دسترسي داشته باشيد بهترين راه را در پيش رو داريد و آن استفاده از سايت خريد آنلاين بليط پرواز خارجي است. با اين روش شما به همه ايرلاين هاي هوايي داخلي و خارجي دسترسي خواهيد داشت و بليط هاي همه اين شركت ها را به صورت يكجا مشاهده خواهيد كرد.https://ghasedak24.com/

شما با مشخص نمودن مسير پروازتان مي توانيد همه بليط هاي اين ايرلاين ها را با قيمت هاي آنها در سايت قاصدك 24 با تمام اطلاعات و مشخصات پرواز مشاهده كنيد و از بين آنها پرواز و بليط دلخواه خود را انتخاب و خريداري نماييد.خريد اينترنتي بليط پرواز خارجي درفرودگاه امامدر گذشته وقتي اسم پرواز خارجي به گوش هر كسي مي رسيد يك نوع ترس نيز به جان شخص مي افتد.

 چگونه بايد بليط هواپيما تيك بان و علي بابا و قاصدك 24  براي اين سفر و پرواز را تهيه كنم؟ از چه طريقي مي توانم راحت تر اين بليط را خريداري نمايم؟ در مقصد خود تكليف هتل و محل اقامتم چگونه خواهد بود؟ همه اينها سوالاتي بود كه ذهن هر مسافر خارجي را به خود مشغول مي كرد.

ولي با توسعه روزافزون تكنولوژي هاي اينترنتي امروزه ديگر اين نگراني ها و ترس ها از بين رفته است و هر كسي كه قصد سفر خارجي و  خريد بليط خارجي را دارد (راهنماي خريد بليط خارجي) به راحتي مي تواند بليط پرواز خارجي دلخواه خود را در كمترين زمان تهيه كند و چمدان و بار و بنديل اش را ببندد و راهي شهر و كشور دلخواهش شود و از بودن در آنجا نهايت لذت را ببرد.

همه اين راحتي و آسايش در سفر خارجي با خريد اينترنتي بليط پرواز خارجي در اختيار هر مسافري است. ديگر با خريد اينترنتي بليط سفر كردن كار سخت و دشواري نيست.در ضمن اين خريد نياز به كارهاي مراجعه حضوري براي خريد بليط را نيز ندارد و هر كسي بدون محدوديت در زمان و مكان مي تواند در هر زمان و مكاني به خريد بليط اينترنتيفرودگاه فرانكفورت اقدام كند. پروازهاي داخلي و خارجي  زيادي در كشور مان وجود دارند كه مسافران را به هر كجاي دنيا جا به جا مي كنند. حالا ديگر هواپيماهاي داخلي نيز خدمات مربوط به پروازهاي خارجي را ارائه مي دهند و اين كار امكان پرواز مسافران ايراني به خارج از كشور را راحت تر كرده است

ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۰:۲۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

رستوران‌هاي ديدني سنت پترزبورگ با چشم‌اندازهايي خيره‌كننده

بي‌ترديد اگر  قيمت بليط هواپيما سنت پترزبورگ را تهيه كرده باشيد و بخواهيد تعطيلات خود را در اين شهر ديدني سپري كنيد، حتماً اوقات خوشي را تجربه خواهيد كرد و حتماً در طول اقامت خود در سنت پترزبورگ خواستار صرف غذا در بهترين رستوران‌هاي آن خواهيد بود. اگر رستوراني را انتخاب كنيد كه در طول صرف وعده غذايي‌تان، چشم‌اندازهايي بي‌نظير از اين شهر ديدني را ارائه دهد، لذت شما دوچندان خواهد شد.

شهر سنت پترزبورگ با داشتن مركز شهر تاريخي و ديدني‌اش، يكي از زيباترين شهرها در روسيه مي‌باشد و ارزش تهيه سايت معتبر خريد بليط هواپيما سنت پترزبورگ را دارد. اين شهر داراي آسمان‌خراش‌هاي متعدد در مركز شهر نبوده و در اين قسمت از شهر هيچ‌گونه معماري مدرني را مشاهده نخواهيد كرد كه به آسمان و خط هوايي آن در مركز شهر لطمه بزند.

در ادامه مطلب با ما همراه باشيد تا با برخي از رستوران‌هايي آشنا شويد كه نه‌تنها غذاي لذيذ ارائه مي‌دهند بلكه در كنار آن قادر به لذت بردن از چشم‌اندازهاي ديدني و خيره‌كننده از سنت پترزبورگ نيز خواهيد بود. پس بليط هواپيما سنت پترزبورگ خود را تهيه كرده و آماده تجربه يك سفر خاطره‌انگيز در اين شهر باشيد.ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۴:۴۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

بليط هواپيما سنت پترزبورگ و صبحانه‌خوري‌هاي برتر


در سنت پترزبورگ هيچ‌وقت براي خوردن صبحانه دير نيست. اگر قصد خريد بليط هواپيما سنت پترزبورگ را داريد و از آن دسته افرادي هستيد كه خوابيدن تا لنگه ظهر را دوست دارند، شما را با 10 صبحانه‌خوري برتر و بي‌نظير اين شهر آشنا مي‌كنيم. كافه‌هاي زيادي در اين شهر وجود دارند كه  بعد از  قيمت بليط هواپيما مي‌توانيد در آن‌ها استراحت كرده، غذايتان را بخوريد و بي‌خيال تمام نگراني‌ها و دغدغه‌هايتان باشيد.

Café Leica

اين كافه در مركز شهر قرار دارد و توسط چندين مؤسسات آموزش عالي احاطه شده است. براي دانش‌آموزان اين‌جا تنها مكاني است كه مي‌توانند همچون خانه با خيال آسوده صبحانه دلخواهشان را ميل كنند. بعضي از دانش‌آموزان دير از خواب بيدار مي‌شوند و براي صرف صبحانه به كافه لِيكا مي‌آيند. اين كافه براي صبحانه و ناهار سه نوع غلات درنظر مي‌گيرد: ساندويچ، پنكيك با شير و پنكيك پنيري با خامه ترش و موسِلي. اگر بليط هواپيما سنت پترزبورگ را خريداري كرديد، به اين كافه حتماً سر بزنيد و يادتان باشد آبميوه‌هاي تازه و شكلات داغ همراه مارشمالو از نوشيدني‌هاي غيرقابل اجتناب اين كافه هستند. مشتريان اين كافه از دريافت چاي يا قهوه رايگان همراه سفارششان بسيار خوشحال مي‌شوند.

ساعات كاري: يك‌شنبه تا پنج‌شنبه از 11صبح – 12شب

جمعه و شنبه از 11ظهر – 2صبح

آدرس: Nab. Kanala Griboedova 29, St Petersburg,

BGL Café & Marketادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۴:۳۲ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

پرواز خارجي با ايرلاين Virgin America

اگر انجام پرواز خارجي‌ در آمريكا و حوالي آن را همراه با بليط هواپيما ترجيح مي‌دهيد، پس حتماً اسم ايرلاين Virgin America به گوشتان آشنا خواهد بود. Virgin America كه در سال 2007 تأسيس شده بود، يك ايرلاين كم‌هزينه آمريكايي بود كه خريد بليط هواپيما آنلاين را در اختيار مشتريان خود در سرتاسر جهان و بخصوص آمريكا قرار مي‌داد. 

مركز فعاليت اين ايرلاين در فرودگاه بين‌المللي سان‌فرانسيسكو قرار داشت. پرواز خارجي توسط ايرلاين Virgin America اگر انجام خريد بليط خارجي در آمريكا و حوالي آن را همراه با بليط ارزان هواپيما ترجيح مي‌دهيد، پس حتماً اسم ايرلاين Virgin America به گوشتان آشنا خواهد بود. Virgin America كه در سال 2007 تأسيس شده بود، يك ايرلاين كم‌هزينه آمريكايي بود كه بليط ارزان هواپيما را در اختيار مشتريان خود در سرتاسر جهان و بخصوص آمريكا قرار مي‌داد. مركز فعاليت اين ايرلاين در فرودگاه بين‌المللي سان‌فرانسيسكو قرار داشت.ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۶:۳۵ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

بليط هواپيما مسكو و رستوران‌هاي نزديك ميدان سرخ

راهي كه پايتخت روسيه آن را به مدت 9 قرن پيموده، امروزه اين شهر را به جايي رسانده كه مسافراني با علايق و سليقه‌هاي مختلف مشتاق خريد بليط هواپيما مسكو و ترتيب دادن مسافرتي جذاب به اين شهر مي‌شوند. از دلايل به وجود آمدن چنين محبوبيت بالايي، غذاها و رستوران‌هاي بي‌نظير مسكو را مي‌توان برشمرد. 

رستوران‌هايي كه تنوع‌ شان چنان زياد است كه براي شناختنشان بايد آن‌ها را در دسته‌بندي‌هاي جداگانه‌اي قرار داد. بهترين رستوران‌ها در نزديكي ميدان سرخ مسكو  بعد از بليط هواپيما خارجي راهي كه پايتخت روسيه آن را به مدت 9 قرن پيموده، امروزه اين شهر را به جايي رسانده كه مسافراني با علايق و سليقه‌هاي مختلف مشتاق خريد بليط هواپيما مسكو و ترتيب دادن مسافرتي جذاب به اين شهر مي‌شوند. از دلايل به وجود آمدن چنين محبوبيت بالايي، غذاها و رستوران‌هاي بي‌نظير مسكو را مي‌توان برشمرد.ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۹:۵۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

پرواز خارجي با ايرلاين Jetstar Airways

اگر قصد انجام دادن پرواز خارجي‌ از كشور استراليا به مقاصدي همچون بانكوك يا سنگاپور را داريد و يا مي‌خواهيد در داخل كشور استراليا پرواز داخلي انجام دهيد و پروازتان نيز با استفاده از بليط اينترنتي هواپيما انجام پذيرد، يكي از بهترين گزينه‌ها، ايرلاين Jetstar Airways است. همچنين مي توانيد علاوه بر ايرلاين جت استار، خريد بليط هواپيما ارزان ايرلاين هاي ديگر را از وبسايت ما تهيه كنيد.

 پرواز خارجي با ايرلاين Jetstar Airways 

اگر قصد انجام دادن پرواز خارجي‌ از كشور استراليا به مقاصدي همچون بانكوك يا سنگاپور را داريد و يا مي‌خواهيد در داخل كشور استراليا پرواز داخلي انجام دهيد و پروازتان نيز با استفاده از بليط ارزان هواپيما انجام پذيرد، يكي از بهترين گزينه‌ها، ايرلاين Jetstar Airways است.

 ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۵:۳۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

زيبايي‌ ايستگاه‌هاي مترو در مسكو

سقف‌هاي طاق‌دار، لوسترهاي باشكوه و ديوارهاي مرمري ايستگاه‌هاي مترو در مسكو، آن‌ها را به زيباترين ايستگاه‌هاي جهان تبديل كرده است. تأسيس ايستگاه‌هاي مترو، از پرهزينه‌ترين پروژه‌هاي تاريخ شوروي به حساب مي‌آيد. امروزه، 206 ايستگاه مترو در مسكو بعد از بليط هواپيما لحظه آخري وجود دارد كه 44تاي آن‌ها به ثبت ميراث فرهنگي رسيده است. 

قصد داريم شما را با چشم‌گيرترين متروهايي آشنا كنيم كه گردشگران براي بازديد از آن‌ها بليط هواپيما مسكو را خريداري مي‌كنند كه همچنين مي توان براي تهيه بليط هواپيما اقدام به خريد نمود.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۵:۲۷ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

برنامه سفر كن ، بليط هواپيما براي سفري 2 روزه

در سال‌هاي اخير، اغلب ما شهر كن را با جشنواره مشهور فيلم اين شهر و درخشش هنرمندان ايراني شناخته‌ايم. اما در اين مطلب مي‌خواهيم شما را با زيبايي‌هاي متنوع اين شهر آشنا سازيم. شهري در جنوب فرانسه كه تهيه بليط هواپيما آنلاين كن و تدارك سفري 4 روزه به آن مي‌تواند روزهاي خاطره‌انگيزي در زندگي هر فرد ثبت كند. جالب است بدانيد كه براي بسياري از گردشگران جهان، سفر به يك مقصد لوكس و اعياني در خريد بليط هواپيما علي بابا كن خلاصه مي‌شود. 

برنامه سفر 4 روزه به كن، شهر مسافران اعياني 

در سال‌هاي اخير، اغلب ما شهر كن را با جشنواره مشهور فيلم اين شهر و درخشش هنرمندان ايراني شناخته‌ايم. اما در اين مطلب مي‌خواهيم شما را با زيبايي‌هاي متنوع اين شهر آشنا سازيم. شهري در جنوب فرانسه كه تهيه خريد بليط هواپيما علي بابا كن و تدارك سفري 4 روزه به آن مي‌تواند روزهاي خاطره‌انگيزي در زندگي هر فرد ثبت كند. جالب است بدانيد كه براي بسياري از گردشگران جهان، سفر به يك مقصد لوكس و اعياني در بليط هواپيما كن خلاصه مي‌شود. جايي كه خودروهاي گران‌قيمت، كشتي‌هاي ساحلي اشرافي و هتل‌هاي جديد و شيك همه‌چيز را عالي جلوه مي‌دهند.ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۶:۵۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

بليط هواپيما سارانسك و بازديد از جاذبه‌هاي بي‌نظير آن


سارانسك يك شهر كوچك در حدود 650 كيلومتري جنوب شرقي مسكو قرار گرفته است. اگرچه در نگاه اول ممكن است به نظر نرسد، اما در حقيقت يك مكان بسيار جالب براي بازديد براي بليط هواپيما لحظه آخري است. سارانسك، پايتخت جمهوري Mordovia است كه 300 نفر جمعيت دارد و محل سكونت يكي از معروف‌ترين شهروندان جديد روسيه، يعني Gérard Depardieu است.

بازديد از جاذبه‌هاي بي‌نظير سارانسك 

سارانسك يك شهر كوچك در حدود 650 كيلومتري جنوب شرقي مسكو قرار گرفته است. اگرچه در نگاه اول ممكن است به نظر نرسد، اما در حقيقت يك مكان بسيار جالب براي بازديد است. سارانسك، پايتخت جمهوري Mordovia است كه 300 نفر جمعيت دارد و محل سكونت يكي از معروف‌ترين شهروندان جديد روسيه، يعني Gérard Depardieu است. در اينجا جاذبه‌هاي قابل‌توجه بسياري از جاذبه‌هاي شهري وجود دارد. با خريد بليط هواپيما سارانسك با ما همراه باشيد.ادامه مطلب
نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۳:۵۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |