پیوندها

بليط هواپيما سارانسك و بازديد از جاذبه‌هاي بي‌نظير آن


سارانسك يك شهر كوچك در حدود 650 كيلومتري جنوب شرقي مسكو قرار گرفته است. اگرچه در نگاه اول ممكن است به نظر نرسد، اما در حقيقت يك مكان بسيار جالب براي بازديد براي بليط هواپيما لحظه آخري است. سارانسك، پايتخت جمهوري Mordovia است كه 300 نفر جمعيت دارد و محل سكونت يكي از معروف‌ترين شهروندان جديد روسيه، يعني Gérard Depardieu است.

بازديد از جاذبه‌هاي بي‌نظير سارانسك 

سارانسك يك شهر كوچك در حدود 650 كيلومتري جنوب شرقي مسكو قرار گرفته است. اگرچه در نگاه اول ممكن است به نظر نرسد، اما در حقيقت يك مكان بسيار جالب براي بازديد است. سارانسك، پايتخت جمهوري Mordovia است كه 300 نفر جمعيت دارد و محل سكونت يكي از معروف‌ترين شهروندان جديد روسيه، يعني Gérard Depardieu است. در اينجا جاذبه‌هاي قابل‌توجه بسياري از جاذبه‌هاي شهري وجود دارد. با خريد بليط هواپيما سارانسك با ما همراه باشيد.

موزه هنرهاي تجسمي Erzia Mordovian

اين موزه به نام Stepan Erzia، يك مجسمه‌ساز روسي بسيار مشهور قرن بيست و يكم متولد شده در جمهوري Mordovia است. اين مكان جايي است كه بزرگ‌ترين مجموعه آثارش را مي‌توان يافت. در اين موزه همچنين مجموعه‌اي از آثار ديگر هنرمندان Mordovia مانند F. Sychkov و I. Makarov، و همچنين برخي از هنرهاي قرن‌هاي 18 و 19 و معاصر روسي و Mordovia را در بر مي‌گيرد. اين موزه بي‌نظير همچنين يكي از مهم‌ترين نهادهاي فرهنگي ميراث فرهنگي Mordovia است كه شما با خريد بليط هواپيما سارانسك و سفر به اين شهر مي‌توانيد از آن ديدن كنيد.

آدرس: ساراسنك خيابان Komunisticheskaya 61

موزه فرهنگ Mordovia

اين موزه بي‌نظير در ابتدا به عنوان شاخه‌اي از موزه هنرهاي تجسمي افتتاح شد، و به‌طور كامل به فرهنگ عاميانه مردم بومي منطقه اختصاص داده شده است. در سال 1999 افتتاح شد و از آن زمان تاكنون نقش مهمي در ايجاد هويت ملي جوانان منطقه ايفا كرده است. اين نمايشگاه كه متشكل از آثار هنري است كه هر جنبه‌اي از زندگي Mordovia بومي را نشان مي‌دهد، در يك ساختمان بسيار زيبا قرار دارد كه يك بناي تاريخي با معماري قرن نوزدهم است.

آدرس: سارانسك خيابان Sovetskaya 19

موزه جنگ و كار

اين موزه نسبتاً جديد و بسيار غيرمعمول است كه به سربازان منطقه‌اي جنگ‌هاي مسلحانه روسيه در قرن بيست و يكم اختصاص يافته است: جنگ جهانيPatriotic (يك اصطلاح در روسيه براي نشان دادن بخشي از جنگ جهاني دوم، از 1941 تا 1945)، جنگ افغانستان و جنگ چچن. چيزي كه باعث مي‌شود موزه غير معمول به نظر برسد شكل ساختماني است كه در آن واقع شده است. شكل ساختمان شبيه مرزهاي جمهوري Mordovia است و سقف آن به شكل يك كلاه خانم سنتي محلي است. سر در پرتقالي و سياه‌رنگ آن يادآور روبان سنت جورج، نماد روسي شجاعت نظامي است و شما با بليط هواپيما خارجي سارانسك مي‌توانيد از آن ديدن كنيد و عكس يادگاري بگيريد.

آدرس: سارانسك خيابان Sovetskaya 34A

پارك Pushkin

كل شهر سارانسك بسيار سرسبز است و با پارك‌هاي كوچك و بزرگ پر شده است. با اين حال، پارك Pushkin قابل‌توجه ترين آن‌ها است. اين پارك يك محل عالي براي صرف يك عصر دل‌انگيز است، يك لذت شيرين كوچك، در كنار تماشاي خانواده‌هاي محلي كه در حال پياده‌روي هستند، كودكان در جنبش و تكاپو هستند و فضايي دل‌نشين ايجاد كرده‌اند. شما نيز پس از خريد بليط هواپيما سارانسك و سفر به اين شهر و پس از خستگي از گشت‌وگذار حتماً براي رفع خستگي و كسب آرامش به اين پارك برويد.

آدرس: سارانسك خيابان Krasnoarmyeskaya 12

كليساي جامع Fyodor Ushakov

قرن بيست و يكم، احياي مسيحيت ارتدوكس در روسيه بود. در سال 2001،Mordovia به يك منطقه اسقف نشين جداگانه تبديل شد. كليساهاي كنوني موجود براي برآوردن نيازهاي رو به رشد خيلي كوچك بودند و كليساي جديد كليساي Fyodor Ushakov ساخته شد. ساخت‌وساز در سال 2006 تكميل شد و بودجه از طرف حاميان محلي خصوصي جمع‌آوري شد. اين كليسا، كه طراحي آن توسط امپراتوري فرانسه الهام گرفته شده است، ظرفيت 3000 نفري دارد و نمايشي عالي از همه‌چيز است كه از ارتدوكس روسيه مدرن به نظر مي‌رسد و شما نيز با خريد بليط هواپيما سارانسك مي‌توانيد از آن ديدن كنيد.

آدرس: سارانسك خيابان Sovetskaya 53

برگردان 

نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۳:۵۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |