پیوندها

بليط هواپيما مسكو و رستوران‌هاي نزديك ميدان سرخ

راهي كه پايتخت روسيه آن را به مدت 9 قرن پيموده، امروزه اين شهر را به جايي رسانده كه مسافراني با علايق و سليقه‌هاي مختلف مشتاق خريد بليط هواپيما مسكو و ترتيب دادن مسافرتي جذاب به اين شهر مي‌شوند. از دلايل به وجود آمدن چنين محبوبيت بالايي، غذاها و رستوران‌هاي بي‌نظير مسكو را مي‌توان برشمرد. 

رستوران‌هايي كه تنوع‌ شان چنان زياد است كه براي شناختنشان بايد آن‌ها را در دسته‌بندي‌هاي جداگانه‌اي قرار داد. بهترين رستوران‌ها در نزديكي ميدان سرخ مسكو  بعد از بليط هواپيما خارجي راهي كه پايتخت روسيه آن را به مدت 9 قرن پيموده، امروزه اين شهر را به جايي رسانده كه مسافراني با علايق و سليقه‌هاي مختلف مشتاق خريد بليط هواپيما مسكو و ترتيب دادن مسافرتي جذاب به اين شهر مي‌شوند. از دلايل به وجود آمدن چنين محبوبيت بالايي، غذاها و رستوران‌هاي بي‌نظير مسكو را مي‌توان برشمرد.


رستوران‌هايي كه تنوع‌شان چنان زياد است كه براي شناختنشان بايد آن‌ها را در دسته‌بندي‌هاي جداگانه‌اي قرار داد. براي مثال، مطلبي كه امروز نگاشته-ايم به معرفي رستوران‌هاي نزديك ميدان سرخ اختصاص دارد. اين مطلب را بخوانيد و با خيال آسوده‌اي بليط هواپيما مسكو بخريد و از خوردن غذاهاي لذيذ لذت ببريد.

رستوران پِشي (Peshi)

چشم‌اندازي فوق‌العاده به قلب تپنده مسكو در كنار فضاي آرامش‌بخش و سرو غذاهاي لذيذ، عواملي هستند كه رستوران پِشي را به يكي از محبوب‌ترين و پرطرفدارترين رستوران‌هاي مسكو تبديل كرده‌اند. با خريد بليط هواپيما مسكو و مراجعه به رستوران پشي مي‌توان به رِنج گسترده‌اي از غذاهاي دريايي از جمله ماهي‌هاي مختلف، غذاهاي مديترانه¬اي، ژاپني، نيوزلندي، روسي و غيره دست يافت و طعم بي‌نظير آن‌ها را به تجربيات خود اضافه كرد.

آدرس رستوران: مسكو، خيابان اوخوتني رياد (Okhotnyy Ryad)، پلاك 2

شماره تلفن: +74951335909

رستوران دكتر ژيواگو (Dr. Zhivago)

چه چيز مي‌تواند جذاب‌تر از اين باشد كه هنگام خريد بليط هواپيما مسكو، غذاهاي خوش‌طعم اين شهر را همراه با تماشاي كاخ كرملين و در فضاي دل‌انگيز نوش جان كنيد؟ رستوران دكتر ژيواگو جايي است كه مي‌توان اين حس وصف‌ناپذير را در آن تجربه كرد. اگر مهمان اين رستوران جذاب و دوست‌داشتني شديد حتماً طعم غذاهايي مانند كاراس، سالاد اليور با مرغ و گوشت سوليانكا را امتحان كنيد. مطمئناً شگفت‌زده خواهيد شد.

آدرس رستوران: مسكو، خيابان موخووايا (Mokhovaya)، پلاك 15.1

شماره تلفن: +74999220100

رستوران كابينت كافه (Cabinet Cafe)

يكي ديگر از رستوران‌هاي نزديك ميدان سرخ كه در نظرسنجي‌هاي مختلف، همواره جزو بهترين‌ها محسوب مي‌شود، رستوران كابينت كافه نام دارد. علاوه بر غذاهاي خوشمزه و دل‌چسب و فضاي آرام، از مشخصه‌هاي جالب اين رستوران مي‌توان به كاركنان فوق‌العاده صميمي ‌و خونگرم آن اشاره كرد كه از هيچ كمك و سرويسي براي راحتي مهمان خود دريغ نمي‌كنند. فضاي آرام رستوران كابينت كافه باعث شده كه افراد متعدد هنگام خريد بليط هواپيما مسكو از اين رستوران به‌عنوان مكاني عالي بعد از بليط ارزان هواپيما براي گذراندن يك‌شب رمانتيك و به‌يادماندني با همسر و نامزد خود استفاده كنند.

آدرس رستوران: مسكو، خيابان بولشايا دميتروفكا (Bolshaya Dmitrovka)، پلاك 2

شماره تلفن: +74956928263

رستوران ساراتوف (Saratov)

مسافر مسكو به‌هيچ‌وجه نبايد بدون خوردن غذاهاي رستوران ساراتوف اين شهر را ترك كند. فقط چند قدم آن‌طرف‌تر از ميدان سرخ شهر، اين رستوران پرآوازه با غذاهاي روسي حيرت‌انگيزش، قلمروئي براي خود به راه انداخته است. با خريد بليط هواپيما مسكو و مراجعه به رستوران ساراتوف مي‌توانيد طعم 12 نوع غذاي روسي به‌همراه انواع غذاها و سالادهاي ديگر را تجربه كنيد و لذت ببريد.

آدرس رستوران: مسكو، خيابان ايلينكا (Ilyinka)، پلاك 4

شماره تلفن: +74959562772

رستوران كانسروتوري (Conservatory Lounge & Bar)

طبقه دهم هتل آرارات پارك حيات، جايي است كه رستوران شگفت‌انگيز كانسروتوري به همراه تراس مشرف بر ميدان سرخ و ساير مناطق مسكو همه مهمانان خود را مات و مبهوت مي‌كند. چشم‌انداز اين رستوران به سمت شهر آنقدر زيبا هست كه شايد محو تماشاي اين چشم‌انداز شويد و اصلا خوردن غذا را از ياد ببريد. در عين حال غذاهاي رستوران كانسروتوري كه تركيبي از غذاهاي اروپائي و آمريكائي هستند هم نقش خود را در افزايش محبوبيت اين رستوران به بهترين شكل ايفا مي‌كنند.

آدرس رستوران: مسكو، خيابان نگلينايا (Neglinnaya)، پلاك 4

شماره تلفن: +74957831298

رستوران تِهنيكوم (Tehnikum)

از قيمت‌هاي بسيار خوب و مناسب گرفته تا غذاهاي عالي، موقعيت مكاني فوق‌العاده خوب، فضاي دنج و …، رستوران تِهنيكوم هر آنچه كه براي تبديل شدن به يك رستوران ايده‌آل لازم است در اختيار دارد. لمس فضاي بي‌نظير اين رستوران و خوردن غذاهاي دل‌چسب آن يكي از برنامه‌هاي اصلي براي بسياري از گردشگران هنگام خريد بليط هواپيما مسكو به شمار مي‌رود. شما هم اگر فرصتي براي پرواز خارجي به مسكو داشتيد اين تجربه جذاب را نبايد از دست دهيد.

آدرس رستوران: مسكو، خيابان بولشايا دميتروفكا (Bolshaya Dmitrovka)، پلاك 7.5‌سي‌2

شماره تلفن: +74952300605

رستوران بِلوگا خاويار (Beluga Caviar)

رستوران بِلوگا خاويار با خاويارهاي لذيذ خود قلب شما را تسخير خواهد كرد. هر آنچه كه از رستوران‌هاي قبلي اعم از فضاي دلنشين، سرويس‌هاي عالي و غذاهاي خوش‌طعم گفتيم ضرب‌در عدد ده كنيد تا جايگاه و مشخصه‌هاي واقعي اين رستوران معلوم شوند. امروزه هيچ گردشگري نمي‌تواند هنگام بليط آنلاين هواپيما مسكو و سفر به پايتخت روسيه از كنار نام رستوران بلوگا خاويار به سادگي عبور كند.

آدرس رستوران: مسكو، ميدان سرخ، پلاك 3

شماره تلفن: +79299316050

رستوران فرِش (Fresh)

اگر گياه‌خوار هستيد و هيچ‌يك از رستوران‌هاي معرفي‌شده نظر شما را جلب نكرده‌اند، نگران نباشيد. چراكه يك رستوران شيك و لوكس هم مناسب شما در نزديكي ميدان سرخ وجود دارد. اين رستوران كه فرِش ناميده شده با سرو غذاهاي گياهي دل‌چسب و طراحي فضايي پر از گياهان مختلف، يكي از بهترين تجربيات گياه‌خواران را هنگام خريد بليط هواپيما مسكو رقم مي‌زند.

آدرس رستوران: مسكو، خيابان بولشايا دميتروفكا (Bolshaya Dmitrovka)، پلاك 11

شماره تلفن: +79652789089

ميدان سرخ مسكو به‌خودي خود زيباست و آوازه زيبايي و جذابيت آن در سرتاسر جهان پيچيده است. حال با وجود رستوران‌هاي شيك و لوكس در اطراف اين ميدان، زيبايي‌اش بيشتر هم مي‌شود و از اين رو هر فردي كه بليط هواپيما مسكو مي‌خرد و برنامه مفصلي براي بازديد از اين ميدان و گرفتن عكس‌هاي به‌يادماندني در آن دارد، مسلماً با خوردن غذاهاي خوش‌طعم در رستوران‌هاي اطراف، خاطراتي فراموش‌نشدني در ذهن خود از پايتخت روسيه به يادگار مي‌برد.

ريدايركت مستقيم 

 

نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۹:۵۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |