پیوندها

بليط هواپيما سنت پترزبورگ و صبحانه‌خوري‌هاي برتر


در سنت پترزبورگ هيچ‌وقت براي خوردن صبحانه دير نيست. اگر قصد خريد بليط هواپيما سنت پترزبورگ را داريد و از آن دسته افرادي هستيد كه خوابيدن تا لنگه ظهر را دوست دارند، شما را با 10 صبحانه‌خوري برتر و بي‌نظير اين شهر آشنا مي‌كنيم. كافه‌هاي زيادي در اين شهر وجود دارند كه  بعد از  قيمت بليط هواپيما مي‌توانيد در آن‌ها استراحت كرده، غذايتان را بخوريد و بي‌خيال تمام نگراني‌ها و دغدغه‌هايتان باشيد.

Café Leica

اين كافه در مركز شهر قرار دارد و توسط چندين مؤسسات آموزش عالي احاطه شده است. براي دانش‌آموزان اين‌جا تنها مكاني است كه مي‌توانند همچون خانه با خيال آسوده صبحانه دلخواهشان را ميل كنند. بعضي از دانش‌آموزان دير از خواب بيدار مي‌شوند و براي صرف صبحانه به كافه لِيكا مي‌آيند. اين كافه براي صبحانه و ناهار سه نوع غلات درنظر مي‌گيرد: ساندويچ، پنكيك با شير و پنكيك پنيري با خامه ترش و موسِلي. اگر بليط هواپيما سنت پترزبورگ را خريداري كرديد، به اين كافه حتماً سر بزنيد و يادتان باشد آبميوه‌هاي تازه و شكلات داغ همراه مارشمالو از نوشيدني‌هاي غيرقابل اجتناب اين كافه هستند. مشتريان اين كافه از دريافت چاي يا قهوه رايگان همراه سفارششان بسيار خوشحال مي‌شوند.

ساعات كاري: يك‌شنبه تا پنج‌شنبه از 11صبح – 12شب

جمعه و شنبه از 11ظهر – 2صبح

آدرس: Nab. Kanala Griboedova 29, St Petersburg,

BGL Café & Market


اين كافه براي كساني كه دير از خواب بيدار مي‌شوند و دوست دارند در ساحل Fontanka پياده‌روي كنند، جاي بسيار خوبي براي صرف صبحانه‌اي خوش‌مزه و لذيذ است. اين كافه و ماركت زيبا در زمينه سرو نان حلقوي‌هاي شكري خوشمزه تخصص دارد و روزهاي آخر هفته به مشتريان برانچ (صبحانه دير هنگام كه بين صبحانه و ناهار صرف مي‌شود) نيز سرو مي‌كند. اگر قصد خريد بليط هواپيما سنت پترزبورگ را داريد، بهتر است بدانيد كه اينجا درواقع يكي از خلاقانه‌ترين صبحانه‌خوري‌هاي سنت پترز بورگ مي‌باشد. اولين بار دانش‌آموزان ليزا سيمينووا و موريس شاكايا بدون داشتن دانش قبلي از تجارت رستوران، اين كافه ماركت را تأسيس كردند و خيلي سريع معروف و محبوب شدند. محتويات غذاهاي اين كافه به دقت انتخاب شده و از ماركت Sennoy كه يكي از معتبرترين ماركت‌هاي شهر است، خريداري مي‌شوند. كافه با داشتن طراحي زيبا و فضايي رمانتيك و آسوده، پاتوق مورد علاقه جوانان است. ديوارها و نيمكت‌هاي چ.بي فضاي دل‌نشيني به كافه بخشيده‌اند.

ساعات كاري: همه‌روزه از 11ظهر – 11شب

آدرس: Nab. Reki Fontanki, 96, St Petersburg

تلفن: +7 911 955 12 36

Grey’s Bistro

اگر بليط هواپيما سنت پترزبورگ را براي فرار از شلوغي‌ها خريداري كرده‌ايد، اين كافه مناسب‌ترين جا براي شما است. موقعيت اين كافه در منطقه‌اي آرام و به دور از ازدحام شهري است، اما با اين حال در مركز سنت پترزبورگ تاريخي قرار دارد. از ليست غذاهاي اين كافه طعمي كه در آن تخصص دارند را انتخاب و امتحان كنيد، مثلاً پنكيك شيرين گرم همراه با خامه يا مربا. علاوه بر اين، در منوي كافه انواع متنوع فرني‌هاي برنج، جو و گندم سياه وجود دارد كه با محتويات متفاوت پُر شده‌اند. و البته، خوردن يك فنجان قهوه در اين كافه خواب را از سرتان مي‌پراند.

ساعات كاري: دوشنبه تا جمعه از 9:30صبح – 11:30شب

شنبه و يك‌شنبه از 12ظهر – 11:30شب

آدرس: Konnaya, 5/3, Saint Petersbourg

تلفن: +7 812 925 42 50

Сonfectionery FermA

بليط هواپيما سنت پترزبورگ بيشتر براي تجربه كافه‌گردي و تجربه طعم لذيذ صبحانه‌هايش خريداري مي‌شود. كافه قنادي فِرما به تركيب فضاي سرزنده و روستايي اروپايي معروف است. اين كافه در يكي از خيابان‌هاي شلوغ سنت پترزبورگ قرار گرفته و با داشتن صندلي‌ها و ميزهاي چوبي و كاغذ ديواري‌هاي گُل‌دار، از طراحي داخلي دنج و كلاسيك برخوردار است. قنادي فِرما به كيك‌ها و شيريني‌اي تازه و خوشمزه‌اش معروف است و هر مهماني از امتحان طعم شيرين آن‌ها احساس رضايت مي‌كند. اگر دنبال صبحانه‌اي خوش‌مزه هستيد، فِرما با سرو ساندويچ‌هاي متنوع از سالمون، پاي قارچ، شيريني خامه‌دار و بستني‌دارو پفك‌هاي تُرد بهترين گزينه ممكن است و صبحتان را به روشنايي و زيبايي آغاز مي‌كند.

ساعات كاري: همه‌روزه از 10صبح – 11شب

آدرس: Sadovaya 42, St Petersburg

تلفن: + 7 812 643 04 00

Wood Bar

اگر بليط هواپيما سنت پترزبورگ را خريداري كرده‌ايد و به منظور خوردن صبحانه يا برانچ دنبال كافه مي‌گرديد، وود بار بهترين جا براي شما است. اين كافه از فضايي آرام، روشن، دنج برخوردار است و كاركنان خونگرمي دارد. منوي صبحانه اين كافه شامل موارد سنتي از جمله املت‌ها و فرني‌ها مي‌باشد. اما اگر غذاهاي اشتهاآور مد نظرتان است، پنكيك‌هاي سالمون تخم‌مرغ آب‌پز گزينه‌هاي خوبي براي برانچ  دل‌نشين هستند. سبك طراحي داخل كافه اسكانديناويايي ساده است.

ساعات كاري: دوشنبه تا جمعه از 10صبح – 11شب

شنبه و يك‌شنبه از 12ظهر – 11شب

آدرس: Marata 34, St Petersburg,

تلفن: +7 921 859 23 17

Restaurant Fartuk

تخصص رستوران فارتوك در تركيب غذاهاي فرانسوي، ايتاليايي  و روسي است و انواع متنوعي از غذاهاي گياهي و سبزيجات براي صبحانه زود و يا برانچ ديرهنگام ارائه مي‌كند. بليط هواپيما سنت پترزبورگ را خريداري كنيد و از غذاهاي اين رستوران بي‌نظير امتحان كنيد. اگر دنبال وعده غذايي بزرگ هستيد، صبحانه انگليسي گرسنگي شما را برطرف مي‌كند و تا پايان روز شما را سير نگه مي‌دارد. دوست‌داران شيريني مي‌توانند از كيك ساده، چيزكيك و كاپوچينوي طعم‌دار شده با دارچين امتحان كنند. همين‌طور، دوست‌داران غذاي سالم مي‌توانند از آب‌ميوه‌هاي تازه و غلات لذت ببرند.

ساعات كاري: دوشنبه تا پنج‌شنبه از 10صبح – 12شب

جمعه و شنبه از 10صبح – 3شب

آدرس: Rubinshteyna 15-17, St Petersburg

تلفن: +7 812 764 5256

Cake & Breakfast

بيشتر مردم محلي سنت پترزبورگ اين كافه را براي تنوع منوي صبحانه مي‌پسندند و ترجيح مي‌دهند. تراس داخل حياط و تاب‌بازي و تماشاي آسمان كه حتي براي لحظه‌اي دغدغه‌هاي روزمره را به دست فراموشي مي‌سپارد، بسيار دل‌نشين و زيبا است.  كساني كه بليط هواپيما سنت پترزبورگ را خريداري مي‌كنند، بي‌صبرانه منتظر بازديد از اين كافه هستند. يكي از مواردي كه اين كافه را از ساير صبحانه‌خوري‌هاي شهر متمايز مي‌كند اين است كه، در تمام طول روز مي‌توانيد در اين مكان صبحانه ميل كنيد. گزينه‌هاي زيادي ازجمله شيريني و غذاهاي خوش‌مزه براي صبحانه وجود دارند و سفارش دسرهاي تزئيني براي برانچ انتخاب زيبايي هستند. همچنين، توصيه مي‌شود از نيمرو و تارت ليمويي اين كافه امتحان كنيد.

ساعات كاري: همه‌روزه از 8صبح – 9شب

آدرس: ******ochnaya 9, St Petersburg,

تلفن: + 7 921 866 0029

Imperial

رستوران امپريال در هتل لوكس Corinthia قرار دارد و به موارد انتخابي زياد و حجم عظيم غذاهايش معروف است. خريد بليط هواپيما سنت پترزبورگ بدون بازديد از اين رستوران جذاب نخواهد بود. سرآشپز جديد اين رستوران سبك منحصربه‌فرد و سنتي خود را در طبخ غذاها به كار مي‌گيرد. غذاها و دسرهاي اصلي از قبل آماده شده و به صورت بوفه ارائه مي‌گردند، اما غذاهاي سفارشي مشتريان در فضاي باز و مقابل چشم مشتري آماده مي‌گردند. روزهاي يك‌شنبه، روز برانچ مخصوص سنت پترزبورگ در امپريال است.

ساعات كاري: صرف صبحانه روزهاي دوشنبه تا جمعه از 7صبح – 11ظهر

روزهاي شنبه از 7صبح – 12ظهر و روزهاي يك‌شنبه از 7صبح – 4بعدازظهر

آدرس: Nevsky Prospekt, 57, St Petersburg,

تلفن: +7 812 325-65-00

Znakomtes, Joe

خوردن برانچ در كتاب‌فروشي از تجربه‌هايي است كه در سنت پترزبورگ مي‌توان به‌دست آورد. Podpisnye Izdaniya كتاب‌فروشي غيرمعمولي است كه مي‌توانيد يك كتاب جديد از آن خريداري كرده و در طبقه دوم يك فنجان قهوه بخوريد و در سكوت و آرامش رمان موردعلاقه‌تان را بخوانيد. افرادي كه تجربه‌هاي متفاوت كافه گردي را دوست دارند، بليط هواپيما سنت پترزبورگ را براي همين منظور خريداري مي‌كنند. مردم محلي اين فروشگاه را تجربه متفاوتي از روشن‌فكري و اتمسفر منحصربه‌فرد در شهر تلقي مي‌كنند. مي‌توانيد روزتان را با صرف املت گرم، پنكيك‌هاي پنيري خوش‌مزه و كاپوچينوي داغ آغاز كنيد. منوي كافه باوجود محدود بودن، گزينه‌هاي انتخابي خوش‌طعم و لذيذي براي ارائه دارد.

ساعات كاري: همه‌روزه از 10صبح – 9شب

آدرس: Liteiny Prospekt, 57, St Petersburg,

تلفن: +7 812 273 5053

Restaurant Mansarda

اين رستوران تركيب عالي از غذاهاي ظريف و قابل‌توجه منظره پانورامايي مركز شهر سنت پترزبورگ ارائه مي‌دهد. رستوران در طبقه آخر يك مكان مدرن به نام Qattro Corti, قرار دارد و نزديكي ميدان سنت ايساك قرار گرفته است. اگر بليط هواپيما سنت پترزبورگ را خريداري كرديد، بازديد از اين رستوران محتشم را از دست ندهيد. ديوارهاي شيشه‌اي رستوران تصويري خيره‌كننده از الماس شهر، كليسا مقابل چشمانتان قرار مي‌دهد و منوي رستوران شامل غذاهاي ناب آسيا و اروپايي مي‌باشد. يكي از بهترين مكان‌هاي سنت پترزبورگ براي صرف برانچ اين رستوران مي‌باشد. در صورت بازديد، از موس شكلاتي به همراه گيلاس امتحان كنيد.

ساعات كاري: همه‌روزه از 12ظهر – 1شب

آدرس: Pochtamskaya 3-5, St Petersburg,

تلفن: +7 812 946 43 03

منبع: خريد اينترنتي بليط هواپيما

 


نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۴:۳۲ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |