پیوندها

رستوران‌هاي ديدني سنت پترزبورگ با چشم‌اندازهايي خيره‌كننده

بي‌ترديد اگر  قيمت بليط هواپيما سنت پترزبورگ را تهيه كرده باشيد و بخواهيد تعطيلات خود را در اين شهر ديدني سپري كنيد، حتماً اوقات خوشي را تجربه خواهيد كرد و حتماً در طول اقامت خود در سنت پترزبورگ خواستار صرف غذا در بهترين رستوران‌هاي آن خواهيد بود. اگر رستوراني را انتخاب كنيد كه در طول صرف وعده غذايي‌تان، چشم‌اندازهايي بي‌نظير از اين شهر ديدني را ارائه دهد، لذت شما دوچندان خواهد شد.

شهر سنت پترزبورگ با داشتن مركز شهر تاريخي و ديدني‌اش، يكي از زيباترين شهرها در روسيه مي‌باشد و ارزش تهيه سايت معتبر خريد بليط هواپيما سنت پترزبورگ را دارد. اين شهر داراي آسمان‌خراش‌هاي متعدد در مركز شهر نبوده و در اين قسمت از شهر هيچ‌گونه معماري مدرني را مشاهده نخواهيد كرد كه به آسمان و خط هوايي آن در مركز شهر لطمه بزند.

در ادامه مطلب با ما همراه باشيد تا با برخي از رستوران‌هايي آشنا شويد كه نه‌تنها غذاي لذيذ ارائه مي‌دهند بلكه در كنار آن قادر به لذت بردن از چشم‌اندازهاي ديدني و خيره‌كننده از سنت پترزبورگ نيز خواهيد بود. پس بليط هواپيما سنت پترزبورگ خود را تهيه كرده و آماده تجربه يك سفر خاطره‌انگيز در اين شهر باشيد.

رستوران مانساردا (Mansarda)

رستوران مانساردا طرفداران بي‌شمار محلي داشته و همچنين در بين گردشگران و بازديد‌كنندگان سنت پترزبورگ نيز معروف مي‌باشد. اين رستوران چشم‌اندازهايي زيبا از يكي از جاذبه‌هاي مهم اين شهر يعني كليساي جامع سنت آيساك (St. Isaac’s Cathedral) را براي مشتريان خود ارائه مي‌دهد.

اگر بليط هواپيما سنت پترزبورگ تهيه كرده و در هنگام اقامت خود در اين شهر به اين رستوران نيز سري بزنيد، مشاهده خواهيد كرد كه منوي اين رستوران از غذاهاي محبوب گرجستاني، ايتاليايي و ژاپني تشكيل شده و ليست نوشيدني‌هاي آن نيز بسيار متنوع مي‌باشد. اگر قصد صرف غذا در اين رستوران را داريد، به خاطر بسپاريد كه ميزهاي اين رستوران سريعاً رزرو مي‌شوند، پس رزرو ميز برايتان يك كار ضروري خواهد بود.

زمان مراجعه: يكشنبه تا شنبه از ساعت 12 ظهر تا 1 بامداد

آدرس: روسيه، سنت پترزبورگ، خيابان پوچتاتسكايا (Potchtamtskaya)، پلاك 3

شماره تلفن تماس: +78126401616

رستوران Bellevue Brasserie

اينجا يك رستوران فرانسوي كلاسيك و باكلاس بوده و در پشت‌بام هتل كِمپينسكي (Kempinski) قرار گرفته است. پنجره‌ًهاي عظيم اين رستوران چشم‌اندازهايي خيره‌كننده و فراموش‌نشدني را از ميدان قصر (Palace Square) و همچنين قصر زمستاني شهر سنت پترزبورگ را براي مشتريان خود ارائه مي‌كند.

اين رستوران يك مكان عالي براي صرف صبحانه يا يك وعده غذايي ديگر همانند عصرانه بوده و بي‌ترديد يكي از لوكس‌ترين و لاكچري‌ترين رستوران‌هاست كه براي افراد خاص مناسب مي‌باشد. شما نيز مي‌توانيد با خريد بليط هواپيما سنت‌ پترزبورگ، اوقاتي به‌يادماندني را در اين رستوران تجربه كنيد.

زمان مراجعه: يكشنبه تا شنبه از ساعت 12 ظهر تا 1 بامداد

آدرس: روسيه، سنت پترزبورگ، پشته رودخانه موئيكا (Moika)، پلاك 22

تلفن تماس: +78123359111

رستوران China Gramota

اين رستوران به‌تازگي در شهر سنت پترزبورگ افتتاح شده و يكي از معدود رستوران‌هاي اين شهر است كه غذاهاي باكيفيت كانتوني چين را براي مشتريان خود سِرو مي‌كند. اين رستوران داراي منويي است كه هركسي را تحت تأثير قرار داده و دكوراسيون داخلي ديدني آن كيفيت منحصربه‌فردش را تكميل مي‌كند. ناگفته نماند كه چشم‌اندازهاي ارائه شده از كليساي نجات‌دهنده از خون ريخته شده، اين رستوران را در بين يكي از بهترين‌ها قرار داده است.

اگر بليط هواپيما سنت پترزبورگ تهيه كرده و در تراس اين رستوران ميز رزرو كنيد، بهترين چشم‌اندازها نصيب شما خواهد شد. لازم به ذكر است كه ميزهاي بيروني كه در تراس قرار دارند را فقط در طول ماه‌هاي گرم‌تر مي‌توانيد رزرو كنيد.

زمان مراجعه: يكشنبه تا پنجشنبه از 12 ظهر تا 12 شب

جمعه تا شنبه از 12 ظهر تا 1 بامداد

آدرس: روسيه، سنت پترزبورگ، پشته رودخانه موئيكا، پلاك 7

شماره تلفن تماس: +78129070710

رستوران وُلگا وُلگا (Volga-Volga)

اگر مي‌خواهيد كه لذت شما از چشم‌اندازهاي سنت پترزبورگ دوچندان شده و ارزش واقعي بليط هواپيما سنت پترزبورگ را ببينيد، در كنار اين تور يك‌ساعته، يك وعده غذايي باكيفيت لذت شما را تكميل خواهد كرد. براي اين كار بهترين گزينه رستوران وُلگا وُلگا مي‌باشد.

بليط هواپيما سنت پترزبورگ را تهيه كرده و سوار يكي از كشتي‌هاي گردشي در كنار رودخانه نِوا شويد. بعد از لذت بردن از ديدني‌هاي سنت پترزبورگ منتظر بمانيد تا افراد ديگر صرف وعده غذايي خود را در اين رستوران به اتمام برسانند و كشتي توقف كند، سپس وارد رستوران شويد. البته رزرو ميز در اين رستوران نيز مهم بوده و بايد مراقب زمان‌بندي خود باشيد تا از كشتي جا نمانيد.

زمان مراجعه: يكشنبه تا شنبه از 12 ظهر تا 1 بامداد

آدرس: روسيه، سنت پترزبورگ، پشته پترووسكايا (Petrovskaya)، پلاك 1

شماره تلفن تماس: +78126401616

رستوران ماكارونيكي (Makaronniki)

اين رستوران ايتاليايي، يك رستوران محبوب براي افراد محلي مي‌باشد كه بيشتر آن‌ها در اوقات فراغت خود براي صرف غذاي ايتاليايي به اين رستوران مراجعه مي‌كنند. پشت‌بام اين رستوران يك مكان عالي در طول تابستان بوده و موزيك زنده اجرا شده توسط نوازندگان ماهر، صرف غذا را لذت‌بخش‌تر مي‌كند. نكته مهم ديگر در مورد اين رستوران چشم‌اندازهايي از جزيره پتروگرادسكايا (Petrogradskaya) است كه هنگام صرف غذا در پشت‌بام آن، به شما لذتي فراموش‌نشدني تزريق خواهد كرد.

اين جزيره قسمتي از سنت پترزبورگ است كه باوجود داشتن يك گذشته شاعرانه، كمتر موردتوجه بازديدكنندگان و گردشگران قرار مي‌گيرد. بعد از خريد بليط هواپيما سنت پترزبورگ و بازديد از مركز شهر، صرف غذا در رستوران ماكارونيكي، انتخابي است كه هيچ‌وقت از آن پشيمان نخواهيد شد.

زمان مراجعه: يكشنبه تا شنبه از ساعت 12 ظهر تا 11:30 شب

آدرس: روسيه، سنت پترزبورگ، پراسپكت دوبروليوبووا (Prospekt Dobrolyubova)، پلاك 16

شماره تلفن تماس: +78126776088

رستوران مسكوا (Moskva)

اگر بليط هواپيما سنت پترزبورگ خريده باشيد، رستوران مسكوا بهترين مكان براي صرف يك وعده غذايي فراموش‌نشدني، بعد از خريد در يكي از بهترين مراكز خريد سنت پترزبورگ مي‌باشد. اين رستوران در آخرين طبقه مركز خريد نِوسكي (Nevsky) قرار گرفته است. تراس اين رستوران چشم‌اندازهايي ديدني از خيابان نِوسكي و ميدان وُستانيا (Vosstania) را براي مشتريان خود ارائه مي‌كند.

زمان مراجعه: يكشنبه تا سه‌شنبه از ساعت 10 صبح تا 12 شب

چهارشنبه تا شنبه از ساعت 10 صبح تا 1 بامداد

آدرس: روسيه، سنت پترزبورگ، خيابان نِوسكي، پلاك 114

شماره تلفن تماس: +78126401616

رستوران پشت‌بام 18 (ROOF 18)

اين رستوران يك رستوران عالي بوده و داراي يك تراس فضا دار و ديدني مي‌باشد كه دور از شهر شلوغ سنت پترزبورگ و در آرامش كامل قرار دارد. اين رستوران يك رستوران مدرن است كه ليستي از غذاهاي محبوب اروپايي و نوشيدني‌هاي متنوع را گرد هم آورده تا مشتريان بتوانند از آن‌ها لذت كافي را ببرند.

اگر شما يك فضاي خصوصي‌تر را ترجيح مي‌دهيد، لازم است بدانيد كه اين رستوران‌ها داراي اتاق‌هايي است كه يك شومينه در آن قرار دارد. مطمئناً اين اتاق‌ها بهترين انتخاب براي يك‌شب زمستاني سرد و رمانتيك مي‌باشند. پس شما نيز بهتر است بليط هواپيما سنت پترزبورگ و صرف غذا در اين رستوران را از دست ندهيد.

زمان مراجعه: يكشنبه تا پنجشنبه از ساعت 12 ظهر تا 1 بامداد

جمعه تا شنبه از ساعت 12 ظهر تا 4 بامداد

آدرس: روسيه، سنت پترزبورگ، پشته پتروگرادسكايا (Petrogdaskaya)، پلاك 18

شماره تلفن تماس: +78129255959

مي‌توانيد مطمئن باشيد كه انتخاب سنت پترزبورگ براي يك مقصد سفري يك انتخاب عالي بوده و شما با خريد بليط هواپيما سنت پترزبورگ، اوقات خوشي را در اين شهر تجربه خواهيد كرد. پس بهتر است در كنار اين تجربه، رستوران‌هايي را انتخاب كنيد كه با چشم‌اندازهاي عالي و غذاي لذيذشان لذت شما را افزايش داده و سفر شما را به يك سفر فراموش‌نشدني تبديل نمايند.

بليط هواپيمايي قطر

قيمت بليط استانبول ماهان

بليط ارزان استانبول

بليط پرواز خارجي

بليط استانبول

بليط هواپيما استانبول

فروش بليط خارجي

رزرو بليط خارجي

بليط هواپيما خارجي ارزان

بليط خارجي ارزان

بليط هواپيما چارتر

بليط هواپيما ارزان

بليط هواپيما لحظه آخري

قيمت بليط هواپيما

خريد بليط هواپيما ماهان

بليط هواپيما كيش

بليط هواپيما ايران اير

بليط چارتر

بليط لحظه آخري

بليط مشهد

خريد بليط هواپيما كيش

بليط اينترنتي هواپيما

خريد بليط اينترنتي

خريد اينترنتي بليط

بليط هواپيما لحظه آخري ارمنستان

بليط لحظه آخري جارتر خارجي

خريد بليط هواپيما ايران اير

خريد بليط هواپيما از تهران به مشهد

خريد بليط هواپيما از تهران به شيراز

خريد بليط هواپيما از تهران به اصفهان

خريد بليط هواپيما از تهران به تبريز

چارتر مشهد

قيمت بليط هواپيما داخلي

رضا رمضاني | ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۴:۴۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |