پیوندها

بليط چارتر ارزان

بليط چارتر ارزان قيمت، ما قصد داريم در اين مقاله بليط چارتر و شيوه ارزان تهيه كردن اين نوع بليط رو به شما دوستان عزيز توضيح بدهيم، اگر كاستي در اين مقاله مشاهده كرديد ما پيشاپيش از شما عذر خواهي مي كنيم. خريد بليط هواپيما تيك بان سعي مي كند تا بهترين ها را به شما بدهد.


بليط چارتر در كنار بليط سيستمي يكي از انواع بليط هواپيما به شمار مي آيد كه مزايا و معايبي دارد ولي اگر اين قوانين و ترفند هايي كه ما در اينجا به شما آموزش مي دهيم را رعايت كنيد حتما مي توانيد بليط چارتر ارزان قيمت تهيه كنيد و هزينه سفر خود را به طرز شگفت انگيزي كاهش دهيد.

بليط چارتر ارزان قيمت : در زمان مناسب بليط بخريد

زمان در بحثخريد بليط چارتر ارزان قيمتبسيار مهم است، معمولا در تعطيلات رسمي و ايام تعطيل سال كه رفت و آمد زياد است شما نمي توانيد بليط ارزان پيدا كنيد. يك قانون كلي از جانب دوستاني كه به صورت حرفه اي مسافرت مي كنند و دائم بليط هواپيما مي خرند وجود دارد، آن ها معتقد هستند كه هر 50 روز قيمت بليط به كمترين مقدار خود مي رساند و آن وقت زماني است كه شما بايد بليط چارتر ارزان قيمت و بليط چارتر خود را خريده و راهي مسافرت شويد.(اين بخش هيچ قاعده، اصول و پشتوانه علمي زيادي ندارد و صرفا از تجربيات دوستان كه در تهيه بليط چارتر ارزان قيمت تجربه بسيار زيادي دارند استفاده نموده ايم).

بليط چارتر ارزان قيمت : به فصل و زمان مقصد دقت كنيد

در بالا ذكر شد كه بايد در فصل و زمان مناسب راهي مسافرت شويم، شايد شما فكر كنيد كه زمان مناسب زمان خارج از تعطيلات رسمي كشور خودمان مانند عيد نوروز و تعطيلات تابستان است ولي اين نكته فقط براي سفر هاي داخلي به درد ما مي خورد و در مورد سفرهاي خارجي وپرواز خارجيبحث اندكي فرق مي كند، نكته مهم اينجا است كه شما بايد دقت كنيد قبل از سفر راجع به كشوري كه قصد مسافرت به آن را داريد تحقيق كنيد مثل بليط هواپيما استانبول و از تعطيلات رسمي آن كشور خبر داشته باشيد زيرا ممكن است در فصلي راهي اين كشور شويد كه رفت و آمد بسيار زياد است و قيمت ها افزايش يافته است و علاوه بر افزايش قيمت ممكن است حتي نتوانيد رزرو هتل و محل اقامت پيدا كنيد و مجبور شويد تن به قيمت هاي نجومي كه در اين شرايط از شما طلب مي كنند بدهيد.

بليط چارتر ارزان قيمت و قيمت بليط چارتر كنيد و راهي مقصد مورد نظر شويد كه بعد از ورود دچار شك و مشكل نشويد.

بليط چارتر ارزان قيمت : همه ي پرواز ها را چك كنيد

براي تهيه بليط چارتر ارزان قيمت و قيمت بليط هواپيما شما بايد قيمت تمام ايرلاين ها و آژانس هاي مسافرتي را بگيريد، بهترين راه براي انجام اين كار استفاده از موتور جستجوهاي بليط است كه در لحظه بليط تمام ايرلاين ها و آژانس ها را همراه با جزئيات كامل به شما مي دهد و شما مي توانيد بهترين خريد ممكن را انجام دهيد. سعي كنيد با توجه به حجم وسايل خود و همچنين امكاناتي كه مي خواهيد بليط تهيه كنيد، مثلا اگر بار زيادي براي مسافرت نداريد مي توانيد از پرواز هايي كه قيمت مناسبي دارند ولي شما نمي توانيد بار به قسمت انبار هواپيما بفرستيد استفاده كنيد و يا مثلا از پرواز به فرودگاه هاي دوم شهر استفاده كنيد، در بعضي از شهر ها دو فرودگاه وجود دارد كه يكي از آن ها فرودگاه اصلي است،معمولا پرواز به فرودگاه دوم آن شهر ارزان تر است و شما مي توانيد بليط با قيمت مناسب تر تهيه كنيد. لازم به ذكر اين نكته مهم نيز احساس مي شود، اگر زمان برگشت شما از سفر مشخص است حتما اقدام به تهيه بليط به صورت رفت و برگشت بكنيد زيرا بسياري از شركت ها تخفيف و امتيازات خوبي براي كساني كه همزمان بليط رفت و برگشت خود را تهيه مي كنند در نظر مي گيرد. در آخر بايد به شما دوستان عزيز عرض كنيم قبل از تهيه بليط چارتر ارزان قيمت و بليط ارزان هواپيما از سايت هاي مختلف ابتدا نسبت به اعتبار سنجي سايت اقدام كنيد تا با مشكل مواجه نشويد.


در وبلاگ تاتي تاتي تا يكي به شما توصيه هاي لازم در محدوده مسافرت خارجي و داخلي مي شود و پيشنهاد مقصد مناسب براي انتخاب سفر نيز در بين آنها قابل دسترسي است.


نوشته شده توسط رضا رمضاني | ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۵:۴۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |